11 sposobów prawa przyciąganiaWielu, którzy rozumieją prawo przyciągania, nie wie więcej na temat szczęścia niż ci, którzy nie mają pojęcia o tym prawie. Ogólnie rzecz biorąc, większość osób z tą wiedzą nie ma pewności, jak zastosować ją w życiu codziennym.

Jeśli wróciłbym z przyszłości i powiedział ci, że absolutnie ze stuprocentową pewnością osiągniesz cel w ciągu najbliższych 12 miesięcy, co byś zrobił? Gdybym powiedział Ci, że w końcu posiadasz ten piękny dom lub samochód, lub masz idealny związek lub cokolwiek innego, co możesz mieć, już masz – jak byś zareagował? Jak byś się czuł? To jest uczucie, które musisz nawiązać w sobie już teraz, gdy ćwiczysz wizualizację. Zobacz to tak, jakby to było prawdziwe TERAZ!

W 1928 roku Napoleon Hill opublikował swoją pracę "Prawo sukcesu w 16 lekcjach", które bardzo często używało pojęcia "prawo przyciągania". Najbardziej znana praca Napoleona Hilla została po raz pierwszy opublikowana w 1937 roku, a później stała się jedną z najlepiej sprzedających się książek na świecie.

Książka była otoczona licznymi tajemnicami, takimi jak obietnica Napoleona Hill o ujawnieniu prawdziwej tajemnicy sukcesu, która nigdy nie został ujawniona, co doprowadziło do różnorodnych spekulacji.

Innym ciekawym rozwinięciem w tym temacie była przekazana wiadomość od Abrahama ("Nauki Abrahama, kierowane przez Ester Hicks"), gdzie nie-fizyczna obecność ujawniała, że ​​słowo wibracja musiało zostać wzięte z wcześniejszych publikacji jego książki Wobec obawy wydawcy, że taki termin nie zostanie zaakceptowany, uniemożliwiłaby sprzedaż i byłaby straszna dla większości czytelników w tym czasie.

Być może masz na celu chęć lepszego związku, a twoja dziewczyna narzeka na ciebie. Być może ta osoba nie miała być z tobą, a prawo przyciągania pracuje, aby przynieść nową osobę do twojego życia, która pomoże spełnić zamierzone pragnienie lepszego związku.

Ma to sens?

Dlatego też ważne jest, aby być konkretnym w wyobrażaniu sobie tego, co chcemy osiągnąć.

Jesteś jedyny w swoim rodzaju i masz unikalny, duchowy niepowtarzalny kod DNA. Wszechświat chce, abyś rozpoznał i posiadał swoją unikatowość. Wtedy możesz mieć wszystko, co chcesz, ponieważ zaczniesz robić rzeczy tak, jak powinieneś. Będziesz wiedział bez mrugnięcia, że ​​jesteś najlepszy na świecie, kiedy jesteś sobą. To wystarczy, aby przyciągnąć niezwykłe i obfite życie dla Ciebie i dla tych, których kochasz.


Komentarze