Gwiazdy mówią "Prawo Przyciągania" (SEKRET!)Czy chcesz, abyś mógł manifestować wszystko, czego chcesz? Najprawdopodobniej słyszałeś o prawie przyciągania, zwłaszcza z powodu szumu, jaki zrobił się od czasu, gdy książka "Sekret" stała się dostępna. Prawda jest taka że prawo przyciągania jest bardzo ważną zasadą wszechświata, która istnieje od wieków i wpływa na każdą chwilę naszego życia. Jeśli nie uczysz się używać prawa przyciągania, nadal będziesz walczyć i manifestować złe rzeczy w swoim życiu. Jeśli możesz nauczyć się tego wykorzystać, masz możliwość tworzenia i manifestowania wszystkiego, co chcesz w swoim życiu.

Mam nadzieję, że sobie radzisz.

Jak korzystać z prawa przyciągania, aby przyciągnąć konkretne osoby, odzyskać swój poprzedni związek i nawiązać kontakt ze swoimi snami?

Naprawdę polecam Ci przeczytać książkę sekret o prawie przyciągania

Kiedy pomyślnie wyobrażasz sobie swoje cele, zbliżasz się do poprawy swojego życia i uzyskania tego, czego naprawdę chcesz. Zalecamy zapisanie swoich celów, ponieważ badania wskazują, że kiedy ludzie zapisują swoje cele, jest bardziej prawdopodobne, że je zrealizują. Czy planujesz podróżować do Japonii? Zapisz to.

Tworzenie tablicy wizyjnej jest łatwe. Przejrzyj czasopisma lub przeszukaj Internet, aby znaleźć obrazy, które reprezentują to co chcesz przyciągnąć. Nie ma znaczenia, czy obrazy są metaforyczne czy dosłowne. Ważną cechą jest to, że obrazy mówią do ciebie i łączą się z Twoimi pragnieniami. Przymocuj obrazy do planszy i umieść w widocznym miejscu, gdzie będziesz patrzeć na niego codziennie.

Teraz, kiedy wsiadam do samochodu, zawsze zamierzam bezpiecznie, płynnie jeździć z do celu. I każdy dzień byłem pobłogosławiony beztroską łatwą jazdą i był świetny. Dowiedz się więcej na temat wizualizacji swojego idealnego dnia. Tak, jak już stwierdziłem, przyciąga mnie to. Więc niezależnie od tego, co dasz ci myśli, przyciągniesz do swojego życia. Więc można też celowo tworzyć dobre rzeczy.

Komentarze